MOST Denizcilik ve Çevre Hizmetleri A.Ş.

MOST DENİZCİLİK-OİL SPİLL RESPONSE FİRMASI İŞ BİRLİĞİ İLE IMO LEVEL 3 OİL SPİLL MANAGEMENT WORKSHOP

Zoom
Dünyanın her yerine 6 saat içerisinde sloganı ile Oil Spill sektörünün lider firmalarından OSRL (Oil Spill Response Limited) 8-10 Eylül 2014 tarihleri arasında Antalya ilimizde IMO Level 3 Oil Spill Management Workshop Eğitimi vermiştir.


Firmamızın iş birliği ile gerçekleştirilen eğitim, ulusal ve uluslararası alanda geniş ilgi görmüştür. 3 gün süren eğitimler esnasında bir deniz kirliliğinin meydana gelmesinden sonraki aşamalar ayrıntılı olarak incelenmiş, basın-yayın, Halkla İlişkiler, Innovatif operasyon yaklaşımları ve yenilikçi teknolojiler incelenmiştir.

MOST Denizcilik ve Çevre Hizmetleri olarak üst seviyede katılım gerçekleştirdiğimiz eğitimlerde personelimiz uluslararası çapta bir sertifika daha kazanmıştır.

Kurs bitiminde gerçekleştirdiğimiz ANTALYA Ortak Tatbikatında MOST Denizcilik olarak bizlerde bir yeniliğe imza atarak, Online video chat sistemi ile interaktif bir tatbikat gerçekleştirmiş bulunuyoruz.
Tatbikatımız esnasında; gerçek zamanlı olarak OSRV (Oil Spill Response Vessel),ilk müdahale ekibi Joket Bot ve Operasyon Yönetim Ofisi arasında Online video hattı kurulmuş, tatbikatın her safhası canlı olarak aktarılmıştır.

Akdeniz Bölge Koordinatörümüz tarafından ilk denemesi gerçekleştirilen tatbikatımız ilerleyen zamanlarda geliştirilerek operasyonel bir uygulama haline getirilecektir.10.09.2014
Konu hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen tıklayın..