Most Denizcilik / Kıyı Tesisi Acil Müdahele Hizmeti

Acil Çağrı  /  +90 531 773 3733 / +90 530 940 8787

info@mostdenizcilik.com

Reliable Partner !

Anasayfa

Kurumsal

Hizmetlerimiz

Ürünlerimiz

Eğitimlerimiz

İletişim

kullanıcı girişi

TÜRKÇE

ENGLISH

|

>

>

>

>

Most Denizcilik / Hizmetlerimiz

Kıyı Tesisi Acil Müdahele Hizmeti

> Kıyı Tesisi Acil Müdahale Hizmeti

5312 sayılı “Deniz Çevresinin Petrol ve Diğer Zararlı Maddelerle Kirlenmesinde Acil Durumlarda Müdahale ve Zararların Tazmini Esaslarına Dair Kanun” çerçevesinde, Türkiye çapında 70 adet kıyı tesisine 7/24 acil müdahale hizmeti (standby service) vermekteyiz. Karada ve denizde oluşabilecek petrol ve diğer zararlı madde döküntülerine, tecrübeli personel ve doğru ekipmanlarımız ile hızlı ve yerinde müdahale gerçekleştirmekteyiz.

 

Karada oluşabilecek petrol veya kimyasal madde döküntülerine karşı özel olarak hazırlanan HAZMAT müdahale aracımız ve bir çok bölgede konuşlanmış ekipman ve personelimiz ile hızlı, etkili bir şekilde müdahale edebilmekteyiz.

 

Acil Müdahale Planlarının Hazırlanması

 

Risk değerlendirmesi ve acil müdahale planları petrol ve diğer zararlı madde döküntüsüne müdahale sürecinin temel parçalarından bir tanesidir.

 

Acil müdahale planı, petrol döküntüsü gerçekleştiğinde efektif bir müdahalenin yapılması için kuruluşların uygulaması gerekli operasyonel uygulamaları içeren dokümandır.

 

Most Denizcilik yalın ve açık bir dil ile detaylı, ulusal mevzuata uyumlu, müdahale odaklı, müşterinin taleplerine göre şekillendirilmiş planları hazırlayarak müşterilerini beklenmeyen durumlar karşısında bir adım öne geçirir. Firmamız bu kapsamda aşağıdaki hizmetleri vermektedir:

 

■  Kriz yönetim planlarının hazırlanması

■  Risk değerlendirmesi ve acil müdahale planlarının hazırlanması

■  Petrol döküntüsüne maruz kalmış canlıların kurtarılmasına ilişkin Müdahale planlarının hazırlanması.

 

> Depolama ve Tank Temizliği

> Prebooming Hizmetleri

Most Denizcilik

Tanıtım Kataloğunu

Buradan

İndirebilirsiniz.

DOWNLOAD

>>

Most Denizcilik

Hizmetlerimiz

Ürünlerimiz

Eğitimlerimiz

İletişim

Most Denizcilik, Türkiye'de petrol ve diğer zararlı madde döküntüsü konusunda planlama, eğitim, tatbikat ve operasyonel müdahalenin gerçekleştirilmesi amacı ile kurulmuştur. Mevcut durumda Türkiye'deki çok sayıda kıyı tesisi firmamızdan hizmet almakta olup, Mersin, İskenderun, Dörtyol, Ceyhan, Antalya, Dalaman, Aliağa, Haramidere, Derince, Gemlik, Marmara Ereğlisi, Samsun, Trabzon ve İstanbul Boğazı bölgelerindeki sabit yerleşkelerimiz, acil müdahale hizmet teknelerimiz, eğitimli uzman personelimiz ve Avrupa birliği standartlarındaki güçlü müdahale ekipmanı alt yapımız ile ulusal mevzuata uyumun sağlanması konusunda firmamız müşterilerine çözüm ortaklığı sunmaya devam etmektedir.

Adres

MOST Denizcilik ve Çevre Hizmetleri A.S.

Most Denizcilik Merkez Ofis İDOSB – İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi Kazlıçeşme Cad.

No: 6/1,1-1,2 Tuzla – İSTANBUL

 

Acil Çağrı

 +90 531 773 3733

 +90 530 940 8787

E-mail

info@mostdenizcilik.com

Sosyal Medya

> Hakkımızda

Site içerisinde yer alan tüm metinler Most Denizcilik 'e aittir, izinsiz başka yerlerde kullanılamaz. Copyright © 2020 MOST Denizcilik ve Çevre Hizmetleri A.S. All Rights Reserved. | Tüm Hakları Saklıdır.

 

> Referanslar