Most Denizcilik / Oil Spill Kits / Chemical Spill Kits

Reliable Partner !

Anasayfa

Kurumsal

Hizmetlerimiz

>

>

Most Denizcilik / Ürünlerimiz

> Bariyer Çeşitleri

> Tamburlar

> Yüzer Depolama Tankı

> Geçici Depolama Tankı

> Sorbent Emiciler

> Oil Spill Kits / Chemical Spill Kits

Most Denizcilik

Ürün

Kataloğunu

Buradan

İndirebilirsiniz.

DOWNLOAD

>>

Oil Spill Kits

Liman, rıhtım ve marina gibi alanlarda, karada ve denizde oluşabilecek döküntülere ilk müdahalede kullanılabilecek, içinde sorbent boom, sorbent pad, granül vb. malzemeleri bir arada ve belli miktarda bulunduran kitlerdir. Kit, içeriğinde yer alan emici ürünlerin miktarına göre, toplam emme kabiliyetinde değişiklik gösterir. Karasal döküntülere hızlı ve pratik bir şekilde müdahale edilir. Kimyasal döküntülere karşı da içeriği oluşturulabilir. Emme kapasitelerine ve içeriğine göre modeller tabloda yer almaktadır.

Chemical Spill Kits

 

Kodu: MOST_CHEMKIT

Oil spill kit ekipmanlarıyla benzer tipte olup, kimyasal malzeme döküntüleri için özelleştirilmiş sorbentler içerir. Emici ped sistemi, 60’ın üzerinde farklı kimyasal döküntüde kullanılmak üzere test edilmiş ve onaylanmıştır. Her kit, tehlikeli bir kimyasal dökülme durumunda hızlı kullanıcı güvenliği sağlamak için gerekli tüm KKD’ leri içerir.

Acil Çağrı  /  +90 531 773 3733 / +90 530 940 8787

info@mostdenizcilik.com

Ürünlerimiz

Eğitimlerimiz

İletişim

kullanıcı girişi

TÜRKÇE

ENGLISH

|

>

>

Most Denizcilik

Hizmetlerimiz

Ürünlerimiz

Eğitimlerimiz

İletişim

Most Denizcilik, Türkiye'de petrol ve diğer zararlı madde döküntüsü konusunda planlama, eğitim, tatbikat ve operasyonel müdahalenin gerçekleştirilmesi amacı ile kurulmuştur. Mevcut durumda Türkiye'deki çok sayıda kıyı tesisi firmamızdan hizmet almakta olup, Mersin, İskenderun, Dörtyol, Ceyhan, Antalya, Dalaman, Aliağa, Haramidere, Derince, Gemlik, Marmara Ereğlisi, Samsun, Trabzon ve İstanbul Boğazı bölgelerindeki sabit yerleşkelerimiz, acil müdahale hizmet teknelerimiz, eğitimli uzman personelimiz ve Avrupa birliği standartlarındaki güçlü müdahale ekipmanı alt yapımız ile ulusal mevzuata uyumun sağlanması konusunda firmamız müşterilerine çözüm ortaklığı sunmaya devam etmektedir.

Adres

MOST Denizcilik ve Çevre Hizmetleri A.S.

Most Denizcilik Merkez Ofis İDOSB – İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi Kazlıçeşme Cad.

No: 6/1,1-1,2 Tuzla – İSTANBUL

 

Acil Çağrı

 +90 531 773 3733

 +90 530 940 8787

E-mail

info@mostdenizcilik.com

Sosyal Medya

> Hakkımızda

Site içerisinde yer alan tüm metinler Most Denizcilik 'e aittir, izinsiz başka yerlerde kullanılamaz. Copyright © 2020 MOST Denizcilik ve Çevre Hizmetleri A.S. All Rights Reserved. | Tüm Hakları Saklıdır.

 

> Referanslar